fa-vitarade2_logo_white

Vitarade® Team

Jesteśmy jak Wy – różni i wyjątkowi. Łączy nas wspólny cel – chęć sprawdzenia i poszerzania granic swoich możliwości. Są wśród Nas pasjonaci sportu i amatorzy, kobiety, i mężczyźni, młodsi i… bardziej doświadczeni.

Poszukujemy wyzwań oraz… najlepszych rozwiązań. Produkty Vitarade® ,oparte o zestaw trzech opatentowanych składników, to idealne wsparcie i Nasz naturalny wybór.

Dołącz do Nas i wejdź na Wyższy Poziom Wytrzymałości.

Łukasz Stroiński

Łukasz Stroiński

Cześć jestem Łukasz. W Runmageddonie będę startował pierwszy raz, ale to nie moja pierwsza przygoda ze sportem. Od najmłodszych lat trenowałem rugby i chodziłem na siłownię. Teraz, gdy już dawno odstawiłem jajowatą piłkę, a na siłownię chodzę rekreacyjnie, będę mógł się sprawdzić i dostarczyć sobie trochę adrenaliny na torze Runmageddonu. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie!

Małgorzata Szczęsna

Małgorzata Szczęsna

Cześć! Jestem MałGo, zawodniczka oraz trenerka triathlonu. Obecnie specjalizuje się w dystansach długich i na swoim zawodniczym koncie mam ukończone cztery IRONMAN'y [3800m -180 km - 42 km] a już za tydzień powalczę o jak najlepszą wysoką lokatę na kolejnym takim dystansie w IM Hamburg. Ze sportem jestem związana od dziecka a od ponad 10 lat z wielką pasją współtworzę Szkołę Pływania oraz Triathlonu dla dzieci i dorosłych. Obecnie najwięcej serca wkładam w swój kobiecy triathlonowy TEAM TRI Ladies, gdzie z dziewczynami pokazujemy jak trenujemy, dzielimy się swoją wiedzą i motywuje innych do działania! <3

@trilades

Joanna Zarębska

Joanna Zarębska

Hej, jestem Asia! Moją przygodę z Runmageddonem rozpoczęłam dwa lata temu, kiedy to wystartowałam po raz pierwszy, więc błoto, piach, kurz, krew, pot, łzy i oczywiście… lodowata woda nie są mi obce. Bardzo spodobał mi się ten rodzaj aktywności, ponieważ na co dzień mam pracę siedzącą i dla równowagi potrzebuję wyszaleć się na torze Runmageddonu! Do zobaczenia na trasie!

Sebastian Mekka

Sebastian Mekka

Cześć jestem Seba. Biorę udział dla fanu i żeby sprawdzić swoje umiejętności. Nie mam pojęcia co mnie czeka ale liczę że będzie ekstra!

Przemysław Walczak

Przemek Walczak

Witam serdecznie, z tej strony Przemek. Startuje w Runmageddonach ze względu na sportowy tryb życia jaki prowadzę. Został mi on zaszczepiony przez rodziców już w dzieciństwie. Sporty zespołowe, jak i indywidualne, nie są mi obce, a sprawdzanie swoich możliwości, rywalizacja i nowe wyzwania sprawiają mi dużo frajdy. Będzie to mój pierwszy start w takim formacie z czego się bardzo cieszę. Najważniejsze to się dobrze bawić i dobiec bez żadnych kontuzji.

Anna Kaszuba

Anna Kaszuba

Magdalena Rozmus

Magdalena Rozmus

Agnieszka Wolnicka

Agnieszka Wolnicka

Krystian Kamieniarz

Krystian Kamieniarz