fa-vitarade2_logo_white

Vitarade® Team

Jesteśmy jak Wy – różni i wyjątkowi. Łączy nas wspólny cel – chęć sprawdzenia i poszerzania granic swoich możliwości. Są wśród Nas pasjonaci sportu i amatorzy, kobiety, i mężczyźni, młodsi i… bardziej doświadczeni.

Poszukujemy wyzwań oraz… najlepszych rozwiązań. Produkty Vitarade® ,oparte o zestaw trzech opatentowanych składników, to idealne wsparcie i Nasz naturalny wybór.

Dołącz do Nas i wejdź na Wyższy Poziom Wytrzymałości.

Jakub Zawistowski

Jakub Zawistowski

Cześć nazywam się Jakub „Gładki” Zawistowski i jestem fanem przeszkód. I wiecie co? Im więcej mam ich w życiu - tym lepiej 🙂. Pokonywanie ich wychodzi mi na tyle gładko, że wywalczyłem 2x srebrny medal na Mistrzostwach Europy OCR 100 i wygrałem pierwszą edycję Ninja Warrior Polska - zdobywając tytuł Last Man Standing. Dzięki Vitarade® mogę mieć więcej energii na treningach i szybciej się regenerować po zawodach Ninja lub zabawie na trasie Runmageddon.

@gladko_przez_przeszkody

Kasia Zawistowska

Kasia Zawistowska

Hej, nazywam się Kasia Zawistowska moje hasło życiowe to: Trzeba Robić Rzeczy i sumiennie staram się je realizować! Nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Nie tylko w górach, ale i pod wodą. Nie tylko biegając, ale również powoli zwiedzając i delektując się światem. Od ponad roku jestem ambasadorką biegu Runmageddon, który nie tylko dał mi kolejną przestrzeń do robienia rzeczy, ale również pozwolił mi poznać tam swojego męża. Dzięki Vitarade® mam siłę wykonywać wszystkie swoje założone cele i... robić rzeczy!

@trzeba_robic_rzeczy

Daniel Miska

Daniel Miska

Swój pierwszy start w Runmageddonie zaliczyłem już w 2015 roku i to od tego biegu wciągnąłem się na dobre w świat OCR. Obecnie specjalizuje się m.in. w przygotowaniu do tego rodzaju zawodów. Uwielbiam pracować z ludźmi którzy podzielają moją pasję i każdy ich medal, każda pokonana przeszkoda sprawia mi obecnie tyle frajdy co własne starty. Dla siebie staram się wybierać te najbardziej wymagające trasy, a ostatnio w moim grafiku najlepiej aby przekraczały 20 km i miały sporo przewyższeń.

@Enjoy by sport - OCR athlete & coach

Klaudia Szuba-Łata

Klaudia Szuba-Łata

Przygodę z biegami z przeszkodami zaczęłam ponad 7 lat temu, kiedy to po raz pierwszy wystartowałam w Runmageddonie. Od dziecka byłam związana ze sportem i od zawsze uwielbiałam stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej oraz sprawdzać granice swoich możliwości, także na swój debiut wybrałam górskiego Classica (+12km). Obecnie ciągle jest to mój ulubiony dystans, ale spotkać mnie możecie na każdym i to w fali Elite. W efekcie ciężkich treningów uzbierałam na swoim koncie już trochę wygranych wyścigów i zdecydowanie do najbardziej pamiętnych zaliczam drużynowe Mistrzostwo Europy w Biegach z Przeszkodami czy dwukrotną wygraną w Runmageddon Ultra.

@enjoy_by_sport_ocr_couple

Małgorzata Szczęsna

Małgorzata Szczęsna

Cześć! Jestem MałGo, zawodniczka oraz trenerka triathlonu. Obecnie specjalizuje się w dystansach długich i na swoim zawodniczym koncie mam ukończone cztery IRONMAN'y [3800m -180 km - 42 km] a już za tydzień powalczę o jak najlepszą wysoką lokatę na kolejnym takim dystansie w IM Hamburg. Ze sportem jestem związana od dziecka a od ponad 10 lat z wielką pasją współtworzę Szkołę Pływania oraz Triathlonu dla dzieci i dorosłych. Obecnie najwięcej serca wkładam w swój kobiecy triathlonowy TEAM TRI Ladies, gdzie z dziewczynami pokazujemy jak trenujemy, dzielimy się swoją wiedzą i motywuje innych do działania! <3

@trilades

Łukasz Czubak

Łukasz Czubak

Czubaka - tak mnie nazywają, jak tego kudłatego gościa z Gwiezdnych Wojen. Kudłaty nie jestem albo dobrze się z tym maskuje - czego nie mogę powiedzieć o swoim sportowym życiu, które rozpoczęło się jak miałem 6 lat. Przerobiłem w swoim życiu wiele dyscyplin sportu, lecz moim sercem zawładnęło na kilkanaście lat wioślarstwo, w którym spełniałem się na arenie Polskiej i międzynarodowej z Orłem na klacie. Lecz dla mnie po wielu latach dobiegł koniec zawodowego sportu, ale nie samego sportu. Maraton biegowy w swoim życiu już odhaczyłem, sztafety triathlonowe, wyścigi kolarskie, biegi też, a teraz dla "fun'u" skaczę, biegam i rzucam do kosza - czyli gram w koszykówkę, a przy okazji macham ciężarkami na siłowni kilka razy w tygodniu. Na co dzień przez "8h" dziennie pracuję w biurze i bawię się w zarządzanie projektami - tak daję radę usiedzieć w spokoju na miejscu!

Moje motto/hasło? Rób to dla siebie, nie dla innych.

@czubaka.luk

Łukasz Stroiński

Łukasz Stroiński

Cześć jestem Łukasz. W Runmageddonie będę startował pierwszy raz, ale to nie moja pierwsza przygoda ze sportem. Od najmłodszych lat trenowałem rugby i chodziłem na siłownię. Teraz, gdy już dawno odstawiłem jajowatą piłkę, a na siłownię chodzę rekreacyjnie, będę mógł się sprawdzić i dostarczyć sobie trochę adrenaliny na torze Runmageddonu. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie!

Krystian Skrodzki

Krystian Skrodzki

Dużo trenuję, gdyż lubię jeść. Im więcej jem, tym ciężej trenuje. Runmageddon brzmi jak wymagający trening, w związku z czym nie mogę się doczekać wyżerki. Sama wizja biegu sprawa, że mam apetyt!

Natalia Suchocka

Natalia Suchocka

Swoja przygodę ze sportem zaczęłam już na studiach, jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, przez kilka lat trenowałam szermierkę. Lubię zdrowy i aktywny tryb życia. Nigdy wcześniej nie startowałam w Runmageddonie ale liczę na super zabawę i wiele pozytywnych emocji. Do zobaczenia na trasie.

Marcin Skwiot

Marcin Skwiot

Sport jest moją pasją, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jestem uzależniony od niego i nie wyobrażam sobie funkcjonować bez systematycznej aktywności fizycznej. Zawsze w planie tygodnia niezależnie od wszystkiego wygospodaruję kilka godzin na taką formę spędzenia wolnego czasu. Staram się też zaszczepić swoim dzieciom takie zainteresowania. Do startu w zawodach podchodzę w pozytywnym nastawieniem, pełen entuzjazmu i jestem przekonany, że będzie to ciekawe doświadczenie oraz postaram się z jak najlepszej strony zaprezentować nasz Viatarade Team.

Przemysław Walczak

Przemek Walczak

Witam serdecznie, z tej strony Przemek. Startuje w Runmageddonach ze względu na sportowy tryb życia jaki prowadzę. Został mi on zaszczepiony przez rodziców już w dzieciństwie. Sporty zespołowe, jak i indywidualne, nie są mi obce, a sprawdzanie swoich możliwości, rywalizacja i nowe wyzwania sprawiają mi dużo frajdy. Będzie to mój pierwszy start w takim formacie z czego się bardzo cieszę. Najważniejsze to się dobrze bawić i dobiec bez żadnych kontuzji.

Dawid Białowąs

Dawid Białowąs

Hejo! Runmageddon traktuję jako nową formę rywalizacji sportowej. Będąc związanym ze sportem od najmłodszych lat przeszedłem drogę wielu dyscyplin. Od profesjonalnego judo, poprzez BJJ, crossfit, po amatorskie kolarstwo. Runmageddon wydaje się być naturalną wypadkową tego co do tej pory robiłem.

Łukasz Witulski

Łukasz Witulski

Elo Ekipa! Jestem Łukasz i z bieganiem mam obecnie niewiele wspólnego, bo na co dzień tańczę oberka i mazura. Zawsze chciałem wystartować w Runmageddonie i w końcu nadszedł ten dzień. Trzymajcie kciuki!

Joanna Zarębska

Joanna Zarębska

Hej, jestem Asia! Moją przygodę z Runmageddonem rozpoczęłam dwa lata temu, kiedy to wystartowałam po raz pierwszy, więc błoto, piach, kurz, krew, pot, łzy i oczywiście… lodowata woda nie są mi obce. Bardzo spodobał mi się ten rodzaj aktywności, ponieważ na co dzień mam pracę siedzącą i dla równowagi potrzebuję wyszaleć się na torze Runmageddonu! Do zobaczenia na trasie!

Karolina Stępak

Karolina Stępak

Dobre samopoczucie, kondycja i zdrowie to główne powody, dla których sport stał się moją pasją. Regularne treningi dają mi mnóstwo satysfakcji, zyskuję dystans do codziennych problemów i siłę do pokonywania wszelkich trudności. Sport nauczył mnie pokory, a także wyciągania lekcji z poniesionych porażek. Czego oczekuję? Byłoby zbyt pięknie, gdyby wszystkie przeszkody udało się pokonać od razu, ale liczę, że łatwo się nie poddam, a kolejne „burpeesy” będą tylko zachętą, żeby wstać, otrzepać się z błota i biec dalej.

Sebastian Mekka

Sebastian Mekka

Cześć jestem Seba. Biorę udział dla fanu i żeby sprawdzić swoje umiejętności. Nie mam pojęcia co mnie czeka ale liczę że będzie ekstra!