fa-vitarade2_logo_white

Vitarade® Team

Jesteśmy jak Wy – różni i wyjątkowi. Łączy nas wspólny cel – chęć sprawdzenia i poszerzania granic swoich możliwości. Są wśród Nas pasjonaci sportu i amatorzy, kobiety, i mężczyźni, młodsi i… bardziej doświadczeni.

Poszukujemy wyzwań oraz… najlepszych rozwiązań. Produkty Vitarade® ,oparte o zestaw trzech opatentowanych składników, to idealne wsparcie i Nasz naturalny wybór.

Dołącz do Nas i wejdź na Wyższy Poziom Wytrzymałości.

Klaudia Szuba-Łata

Klaudia Szuba-Łata

Przygodę z biegami z przeszkodami zaczęłam ponad 7 lat temu, kiedy to po raz pierwszy wystartowałam w Runmageddonie. Od dziecka byłam związana ze sportem i od zawsze uwielbiałam stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej oraz sprawdzać granice swoich możliwości, także na swój debiut wybrałam górskiego Classica (+12km). Obecnie ciągle jest to mój ulubiony dystans, ale spotkać mnie możecie na każdym i to w fali Elite. W efekcie ciężkich treningów uzbierałam na swoim koncie już trochę wygranych wyścigów i zdecydowanie do najbardziej pamiętnych zaliczam drużynowe Mistrzostwo Europy w Biegach z Przeszkodami czy dwukrotną wygraną w Runmageddon Ultra.

@enjoy_by_sport_ocr_couple

Małgorzata Szczęsna

Małgorzata Szczęsna

Cześć! Jestem MałGo, zawodniczka oraz trenerka triathlonu. Obecnie specjalizuje się w dystansach długich i na swoim zawodniczym koncie mam ukończone cztery IRONMAN'y [3800m -180 km - 42 km] a już za tydzień powalczę o jak najlepszą wysoką lokatę na kolejnym takim dystansie w IM Hamburg. Ze sportem jestem związana od dziecka a od ponad 10 lat z wielką pasją współtworzę Szkołę Pływania oraz Triathlonu dla dzieci i dorosłych. Obecnie najwięcej serca wkładam w swój kobiecy triathlonowy TEAM TRI Ladies, gdzie z dziewczynami pokazujemy jak trenujemy, dzielimy się swoją wiedzą i motywuje innych do działania! <3

@trilades

Daniel Miska

Daniel Miska

Swój pierwszy start w Runmageddonie zaliczyłem już w 2015 roku i to od tego biegu wciągnąłem się na dobre w świat OCR. Obecnie specjalizuje się m.in. w przygotowaniu do tego rodzaju zawodów. Uwielbiam pracować z ludźmi którzy podzielają moją pasję i każdy ich medal, każda pokonana przeszkoda sprawia mi obecnie tyle frajdy co własne starty. Dla siebie staram się wybierać te najbardziej wymagające trasy, a ostatnio w moim grafiku najlepiej aby przekraczały 20 km i miały sporo przewyższeń.

@Enjoy by sport - OCR athlete & coach

Łukasz Stroiński

Łukasz Stroiński

Cześć jestem Łukasz. W Runmageddonie będę startował pierwszy raz, ale to nie moja pierwsza przygoda ze sportem. Od najmłodszych lat trenowałem rugby i chodziłem na siłownię. Teraz, gdy już dawno odstawiłem jajowatą piłkę, a na siłownię chodzę rekreacyjnie, będę mógł się sprawdzić i dostarczyć sobie trochę adrenaliny na torze Runmageddonu. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie!

Krystian Skrodzki

Krystian Skrodzki

Dużo trenuję, gdyż lubię jeść. Im więcej jem, tym ciężej trenuje. Runmageddon brzmi jak wymagający trening, w związku z czym nie mogę się doczekać wyżerki. Sama wizja biegu sprawa, że mam apetyt!

Joanna Zarębska

Joanna Zarębska

Hej, jestem Asia! Moją przygodę z Runmageddonem rozpoczęłam dwa lata temu, kiedy to wystartowałam po raz pierwszy, więc błoto, piach, kurz, krew, pot, łzy i oczywiście… lodowata woda nie są mi obce. Bardzo spodobał mi się ten rodzaj aktywności, ponieważ na co dzień mam pracę siedzącą i dla równowagi potrzebuję wyszaleć się na torze Runmageddonu! Do zobaczenia na trasie!

Sebastian Mekka

Sebastian Mekka

Cześć jestem Seba. Biorę udział dla fanu i żeby sprawdzić swoje umiejętności. Nie mam pojęcia co mnie czeka ale liczę że będzie ekstra!

Przemysław Walczak

Przemek Walczak

Witam serdecznie, z tej strony Przemek. Startuje w Runmageddonach ze względu na sportowy tryb życia jaki prowadzę. Został mi on zaszczepiony przez rodziców już w dzieciństwie. Sporty zespołowe, jak i indywidualne, nie są mi obce, a sprawdzanie swoich możliwości, rywalizacja i nowe wyzwania sprawiają mi dużo frajdy. Będzie to mój pierwszy start w takim formacie z czego się bardzo cieszę. Najważniejsze to się dobrze bawić i dobiec bez żadnych kontuzji.

Dawid Białowąs

Dawid Białowąs

Hejo! Runmageddon traktuję jako nową formę rywalizacji sportowej. Będąc związanym ze sportem od najmłodszych lat przeszedłem drogę wielu dyscyplin. Od profesjonalnego judo, poprzez BJJ, crossfit, po amatorskie kolarstwo. Runmageddon wydaje się być naturalną wypadkową tego co do tej pory robiłem.