fa-vitarade2_logo_white

Barbarian Race

2024-04-25

Podczas Barbarian Race odbywającym się od 19 do 21 kwietnia 2024 roku w malowniczym Ustroniu, ekipa Vitarade® stanęła na wysokości zadania, zapewniając uczestnikom nie tylko niezbędną regenerację ale również aktywnie wzięła udział w zmaganiach Barbarian Race.

Członkowie teamu Vitarade® stanęli do rywalizacji, mierząc się z wymagającymi trasami i przeszkodami, co jeszcze bardziej zbliżyło ich do społeczności OCR.

Namiot Vitarade® był prawdziwym magnesem dla zmęczonych zawodników, oferując różnorodne produkty marki. Dostępne samplery pozwoliły uczestnikom przekonać się o jakości i smaku produktów Vitarade® oraz przyczyniły się do ich regeneracji po intensywnych zmaganiach.

Barbarian Race to zmagania na dystansach od 6 do 13 km. Pełne nie tylko barbarzyńskich przeszkód, ale również emocjonujących przygód, które przetestowały wytrzymałość i determinację uczestników. Trasy przeszkodowe, uważane za jedne z najpiękniejszych w Polsce, dostarczyły nie tylko sportowych wyzwań, ale też niezapomnianych widoków.

Oprócz sportowego ducha, Barbarian Race było okazją do nawiązania nowych znajomości i doświadczenia prawdziwej wspólnoty pasjonatów OCR. Każdy uczestnik, kończąc etap, mógł poczuć się jak prawdziwy wojownik, otrzymując odznaczenia. Wszystkie te elementy, w połączeniu ze wsparciem ze strony Vitarade®, sprawiły, że wydarzenie to zostanie zapamiętane jako niezwykłe wyzwanie sportowe.