fa-vitarade2_logo_white

Ironman 70.3 Warsaw

2023-06-20

W ostatni weekend Warszawę opanowali triathloniści z całego świata. Odbywał się wtedy City Handlowy Ironman 70.3 Warsaw. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Triathlon ten był rekordowy! Co to znaczy? Rekord frekwencji – pobity! Rekord liczby narodowości uczestników – pobity! Polski rekord czasowy na tym dystansie – pobity! W wielkim stylu, przez Kacpra Stępniaka – gratulujemy!

Razem z żelami energetycznymi Vitarade® wspieraliśmy zawodników i pomagaliśmy im wznieść się na wyższy poziom wytrzymałości. W naszym namiocie można było spróbować produktów Vitarade® fueled by Vitargo®, poradzić się na temat suplementacji w sportach wytrzymałościowych oraz zakupić produkty idealne dla biegaczy, kolarzy czy triathlonistów.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom – mamy nadzieję, że pobiliście własne rekordy! Dziękujemy tym, którzy odwiedzili nasze stoisko, wzięli udział w wyzwaniach i zakupili produkty Vitarade®. Cieszymy się, że od teraz Vitarade® będzie dodawał Wam energii podczas treningów i aktywności. Zachęcamy do oznaczania nas w mediach społecznościowych – #VitaradeTeam #Vitarade lub #wyższypoziomwytrzymałości.

A jeśli nie zdążyliście do nas wpaść i poznać naszych produktów, będziemy dla Was podczas kolejnych imprez Runmageddon – Bydgoszcz (24.06) i Harrachov (22-23.07).