fa-vitarade2_logo_white

PÓŁMARATON WARSZAWA 2024

2024-03-26

W sobotę, 24 marca 2024 roku, Warszawa stała się areną sportowej rywalizacji i pasji biegowej, goszcząc 18. edycję Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego.

To wydarzenie, już tradycyjnie otwierające wiosenny sezon biegowy w Polsce, w tym roku nabrało dodatkowej rangi, będąc również gospodarzem 33. Mistrzostw Polski w półmaratonie.

Marka Vitarade®, jako Partner Wspierający, zaznaczyła swoją obecność w sposób, który z pewnością zostanie zapamiętany przez uczestników. Vitarade® wniosło znaczący wkład w organizację i przebieg tego sportowego wydarzenia, podkreślając swoje zobowiązanie do promowania zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej.

Na trasie półmaratonu, biegacze mieli okazję korzystać z dwóch punktów żywieniowych Vitarade®, rozmieszczonych strategicznie, aby zapewnić im niezbędne wsparcie energetyczne w kluczowych momentach wyścigu. Oferta produktów Vitarade®, skoncentrowana na szybkim dostarczaniu energii, była doskonałym wsparciem dla sportowców, pomagając im utrzymać optymalny poziom wydajności.

Namiot Vitarade® zlokalizowany w miasteczku maratonu, stał się centralnym punktem dla biegaczy i kibiców, oferując nie tylko miejsce do regeneracji, ale również możliwość degustacji produktów marki. Dzięki dostępnym samplom, uczestnicy mieli szansę osobiście przekonać się o wysokiej jakości i smaku produktów Vitarade®.

Ponadto, na starcie półmaratonu pojawiła się ekipa Vitarade® Team – reprezentanci marki, aktywnie wspierający uczestników od pierwszych chwil wydarzenia, podkreślali wspólnotowy duch sportu i zdrowej rywalizacji.