fa-vitarade2_logo_white

RUNMAGEDDON GDAŃSK 2023

2023-09-14

Zatoka Gdańska stała się areną dwóch niesamowitych dni pełnych szaleństwa w piasku i wodzie, dzięki kolejnej edycji zmagań Runmageddon.

Biegnąc przez trasę, zawodnicy musieli stawić czoła różnorodnym przeszkodom, takim jak Skońsna, DNA, Helikopter, Kołkosznikov czy Ściana z łańcuchów. To były nie tylko wyzwania fizyczne, ale także testy wytrzymałości i umiejętności.

Formuły Runmageddon, takie jak Games, Intro, Rekrut, Classic i Family, dawały możliwość udziału zarówno zawodnikom doświadczonym, jak i tym, którzy dopiero zaczynali swoją przygodę z biegami przeszkodowymi. To impreza, która łączyła ludzi w duchu rywalizacji i przygody.

Nocny rekrut, gdzie zawodnicy Vitarade Team® stanęli do walki na trasie, był jednym z najbardziej ekscytujących momentów wydarzenia. Po zakończeniu wyzwania każdy mógł odpocząć i spróbować produktów Vitarade® w namiocie, zapewniających niezbędną energię i nawodnienie.

Runmageddon w Gdańsku to prawdziwa przygoda, która przetestowała granice uczestników i dostarczyła niezapomnianych chwil.