fa-vitarade2_logo_white

RUNMAGEDDON HARRACHOV 2023

2023-08-03

Polsko-czeski weekend z Runmageddonem za nami! W trakcie RMG Gladiator Race Harrachov 2023, uczestnicy stanęli przed jednym z najtrudniejszych wyzwań w historii Tego wydarzenia. To wielkie sportowe święto przyciągnęło zawodników z całego kraju, gotowych na zmierzenie się z wyjątkowo wymagającymi trasami.

Piękny krajobraz, rajskie górskie potoczki…nie dajcie się zwieźć, ponieważ to wszystko podczas 7-kilometrowego Rekruta, 22-kilometrowego Hardcora i aż 44-kilometrowego Ultra, z dodatkowym morderczym przewyższeniem wynoszącym 2700 metrów, tak wyglądał RMG Gladiator Race Harrachov. RMG rzucił rękawicę, a podjęło ją prawie 4000 śmiałków, którzy stanęli do walki, gotowi zmierzyć się z ekstremalnymi przeszkodami oraz własnymi ograniczeniami.

Zespół VITARADE®, niezłomny i pełen determinacji, wziął udział w każdej z formuł, stanowiąc prawdziwą siłę w zawodach. Nieustraszeni zawodnicy pokonali słynną skocznię w Harrachovie, udowadniając swoją wytrwałość i pasję do sportu. Wsparcie każdego członka budowało wspólny sukces przy każdej przeszkodzie, a prawdziwy czekał ich na mecie, gdzie jako drużyna zajęli 3 miejsce w kategorii Rekrut.

Runmageddon Gladiator Race Harrachov 2023 to nie tylko rywalizacja i walka o zwycięstwo, ale także niezapomniane sportowe przeżycia, które złączyły uczestników w duchu sportowej przyjaźni. To wyjątkowe wydarzenie pokazało, że sport ma moc jednoczenia ludzi o różnych pasjach i celach, tworząc wspólnotę zjednoczoną przez miłość do aktywności fizycznej.

Ten polsko-czeski biegowy weekend na zawsze pozostanie w pamięci uczestników jako czas pełen wyzwań, emocji i triumfów. To dowód na to, że z determinacją, zaufaniem i wspólnym dążeniem do celu można osiągnąć niezwykłe rzeczy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich wspaniałe osiągnięcia i dziękujemy za wspaniałe sportowe chwile!