fa-vitarade2_logo_white

RUNMAGEDDON WROCŁAW 2023

2023-08-28

Runmageddon Wrocław w miejscowości Rolantowice przyciągnął prawdziwych twardzieli na weekend pełen wyzwań i adrenaliny. Wydarzenie trwało dwie intensywne dni, od soboty do niedzieli, na terenach morderczych tras kopalni piasku Rolantowice. Była to okazja do przeżycia niesamowitych doświadczeń i testowania swoich umiejętności w trudnych warunkach.

Impreza skupiła się na zapewnieniu uczestnikom aż 7 różnych formuł, w tym dedykowanych dzieciom, młodzieży i dorosłym. Sportowe wyzwania dały każdemu możliwość wyzwolenia swojego potencjału i pokonania własnych ograniczeń.

Przed biegiem, a także po, każdy mógł odwiedzić namiot Vitarade®, gdzie przez cały weekend rozlaliśmy ponad 100 litrów węglowodanów Vitarade® fueled by Vitargo®! To zapewniło uczestnikom niezbędną dawkę paliwa, aby sprostać trudom wyścigu i utrzymać wydolność w ekstremalnych warunkach.

Na trasach można było spotkać także zawodników z Vitarade Team, którzy odważnie stawiali czoło przeszkodom każdego dnia. Ich determinacja i wysiłek zaowocowały zajęciem 1. miejsca wśród wszystkich drużyn w formule Classic Open!

RMG Wrocław nie tylko dostarczył niezapomnianych emocji i wyzwań, ale także umożliwił uczestnikom przetestowanie swoich granic. To wydarzenie udowodniło, że determinacja i siła ducha potrafią pokonać nawet najtrudniejsze przeszkody.

Już w przyszły weekend widzimy się na Ironman w Poznaniu, a dwa tygodnie później możecie podładować energię w namiocie Vitarade podczas RMG Gdańsk!