fa-vitarade2_logo_white

Vitarade® partnerem Runmageddon

2023-03-17

Naszą misją jest wspieranie pasjonatów sportów wytrzymałościowych, dlatego nie mogło nas zabraknąć na nadchodzących imprezach Runmageddon.

Runmageddon to rozpoznawalna i kultowa marka wśród pasjonatów sportów wytrzymałościowych. To nie tylko bieg z przeszkodami, ale przekraczanie własnych barier fizycznych i psychicznych.

Jako Partner wydarzeń przekażemy ponad 66 tysięcy żeli Vitarade® oraz batonów Carborade i Vitarade®. Ale to nie wszystko! Podczas każdej imprezy podarujemy nagrody o wartości 3000 tysięcy złotych dla zwycięzców w kategoriach Elite Mężczyzn i Kobiet. Zawodnicy otrzymają także specjalne, dedykowane kody rabatowe do wykorzystania w FA sklepie.

Jeśli będziecie chcieli zapoznać się z naszą ofertą, podczas każdej imprezy znajdziecie nas na stoisku degustacyjno-sprzedażowym – zapraszamy do degustacji, zakupów i wymiany doświadczeń!

Jeśli zechcecie poznać naszą ofertę na każdej imprezie znajdziecie nasz namiot sprzedażowy, gdzie serdecznie zapraszamy do degustacji, zakupów i wymiany doświadczeń!

Dodatkowo na wybranych imprezach pojawimy się z foodtruckami So Good i WOW, z których będziemy serwować pyszne pancakes, tosty i koktajle Gdzie się pojawimy? Śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie!