fa-vitarade2_logo_white

IRONMAN POZNAŃ

2023-09-07

Za nami ostatni w tym roku IRONMAN 70.3! Jak w Warszawie oraz Gdyni walka o miano najlepszego triathlonisty toczyła się pod znakiem wspaniałej rywalizacji i niesamowitej pasji, która unosiła się w powietrzu. Niemiecki zawodnik, Wilhelm Hirsch, oraz jego rodaczka, Leonie Konczalla, okazali się królami i królową tego sportowego spektaklu zajmując pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Agnieszka Jerzyk, doświadczona polska zawodniczka, postawiła na swoim i zdobyła miejsce na podium w kategorii PRO. Jej czas 4:13:42 uplasował ją na trzecim miejscu, ustępując jedynie dwóm niezwykłym talentom: Leonie Konczalli z Niemiec i Elisabett Curridori z Włoch.

W męskiej rywalizacji Tomasz Brembor, dumnie reprezentujący Polskę, przez większość wyścigu utrzymywał się w czołówce i zakończył zawody na siódmym miejscu, z czasem 03:44:24. To naprawdę imponujące osiągnięcie. Jednak suwerenem okazał się Wilhelm Hirsch, który triumfował z fenomenalnym czasem 3:36:17, a tuż za nim uplasował się jego rodak, Christoph Mattner.

Emocje podczas imprezy były wręcz namacalne. Każdy kibic i zawodnik mógł podładować swoją energię w namiocie Vitarade®, testując nasz izotonik, batony oraz żele energetyczne.

Wyniki IRONMAN 70.3 Poznań 2023 to nie tylko cyfry i czasy, to historia pasji, determinacji i woli zwycięstwa. Agnieszka Jerzyk i Tomasz Brembor to prawdziwi bohaterowie, a Wilhelm Hirsch i Leonie Konczalla – niezapomniani triumfatorzy. Impreza ta udowodniła, że sport może jednoczyć narody i inspirować do osiągania niesamowitych celów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich nieustępliwość i pasję!