fa-vitarade2_logo_white

Runmageddon Gdynia 2023

2023-04-19

Kochamy takie weekendy!

Dwudniowy Runmageddon w Gdyni przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, a przy okazji świętował swoje 9 urodziny.

#VitaradeTeam wyrasta powoli z Rekruta i tym razem pobiegł także w kategorii Classic, a i Kids miała swoich małych przedstawicieli! Biegaliśmy z Wami po plaży, nosiliśmy worki z piaskiem w morskich falach, brnęliśmy w błocie, przedzieraliśmy się przez lód, wspinaliśmy na orłowski klif.

Było cudownie i… chcemy więcej! Do końca sezonu planujemy kolejne wyzwania, bo statuetki Weterana i Korony Runmageddonu bardzo nam się podobają!

Do pakietów startowych przekazaliśmy ponad 4 tysiące żeli i batonów, a paczki pełne najlepszych suplementów od Fitness Authority® trafiły do rąk dwunastki zwycięzców prestiżowej kategorii Elite. Cieszymy się, że możemy być oficjalnym Partnerem Runmageddonu!

Z dumą ogłaszamy, że do naszego #VitaradeTeam dołączyła niesamowicie energetyczna para – Kasia i Kuba Zawistowscy, wieloletni Ambasadorzy RMG! Koniecznie zaglądajcie do naszego firmowego namiotu, bo już planujemy sportowe wyzwania pod okiem zwycięzcy pierwszej edycji Ninja Warrior Polska! Poza tym mamy dla Was konkursy, degustacje i promocje. Zajrzyjcie też na nasze social media – czekają tam nagrody i darmowe starty w RMG.

Dziękujemy za emocje oraz atmosferę w Gdyni i do zobaczenia 22 kwietnia na leśnych biegach podczas Ultra Wysoczyzny w Elblągu i tydzień później na kolejnym Runmageddonie w Poznaniu!