fa-vitarade2_logo_white

RUNMAGEDDON WARSZAWA 2023

2023-10-10

W ostatni weekend września Twierdza Modlin stała się miejscem pełnym pasji, ekscytacji i wyzwań, gdzie już po raz dziesiąty w tym roku odbyły się zawody Runmageddon, czyli największy bieg z przeszkodami w Polsce. Frekwencja, przekraczająca 6,5 tysiąca uczestników, nie pozostawia wątpliwości co do popularności tej niezwykłej imprezy sportowej.

Wśród kobiet najszybszą okazała się Katarzyna Jonaczyk, podczas gdy w kategorii mężczyzn triumfował Przemysław Jańczuk. Ich osiągnięcia zasługują na ogromny szacunek, biorąc pod uwagę wyjątkową trudność trasy i wymagające przeszkody, które musieli pokonać.

Sobota była dniem, w którym zawodnicy mieli okazję zmierzyć się z różnymi dystansami i poziomami trudności. Formuła Rekrut (6km i +30 przeszkód) oraz specjalna formuła dla dzieci, Kids (1km +30 przeszkód), przyciągnęły wielu uczestników. To także dzień, w którym juniorzy i debiutanci w Intro (3km i +15 przeszkód) stanęli przed swoimi pierwszymi wyzwaniami.

Dzień później na starcie zjawili się zawodnicy, którzy podjęli się trasy Classic (12km i +50 przeszkód). Trasa biegnąca przez tereny Twierdzy Modlin była równie wymagająca jak piękna. W formule Classic wzięło udział 6 zawodników z Vitarade Team, którzy drużynowo zdobyli pierwsze miejsce w kategorii Open!

Runmageddon w Modlinie był przedostatnim wydarzeniem sezonu 2023. Teraz wszystkie oczy zwrócone są na FINAŁ LIGI RMG, który odbędzie się 14-15 października w JuraParku w Bałtowie. Będzie to ostatnia szansa na podjęcie wyzwań Tego sezonu, więc nie przegapcie okazji! I nie zapomnijcie odwiedzić namiotu Vitarade® po dodatkową dawkę energii, która pomoże Wam pokonać wszystkie przeszkody.